У Львові змінили умови продажу алкоголю

Опубліковано:

Міський голова Львова Андрій Садовий видав нове розпорядження, яким з 20 квітня обмежується продаж алкоголю для закладів громадського харчування та торгових мереж на території громади.

Відтепер, згідно з розпорядженням, алкогольні напої у Львові дозволено продавати з 12:00 по 21:00 год. Водночас із 21:00 по 12:00 год заборонений продаж пива (окрім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв у закладах харчування та торгівлі. Окрім цього, споживання алкоголю у громадських місцях, у тому числі на літніх майданчиках та терасах ресторанів, пабів і кафе, у Львові надалі залишається забороненим.

У цьому ж розпорядженні також прописано про сувору заборону на «продаж будь-яких алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також працівникам правоохоронних органів».

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника міського голови з економічного розвитку,  

Зазначимо, після початку повномасштабної війни у Львові заборонили продаж алкоголю. Пізніше ЛМР все ж дозволила продавати слабоалкогольні напої. З червня 2022 року дозволили продавати на території Львівської ТГ всі види алкоголю з 12:00 по 21:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд обрав запобіжний захід чоловікові, який підпалив двері в храмі Різдва Пресвятої Богородиці

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ