У Львові збільшиться кількість світлофорів, якими можна керувати в онлайн-режимі

Опубліковано:

На вулицях міста збільшиться кількість світлофорів, керувати якими можна буде в онлайн-режимі. Цьогоріч до центральної системи керування дорожнім рухом планують під’єднати ще 60 світлофорів. Це дозволить в онлайн-режимі спостерігати за їхньою роботою, оперативно реагувати на екстрені ситуації, дистанційно переналаштовувати їх, тощо. Про це повідомили в ЛКП «Львівавтодор».

У комунальному підприємстві зауважили, що минулого року Львів безкоштовно отримав від міжнародних партнерів сучасну інтелектуальну систему моніторингу та управління світлофорними об’єктами Swarco Cloud. Вона вже встановлена на серверах Центру керування дорожнім рухом.

Цей інструмент дає змогу фахівцям ЛКП «Львівавтодор»:

– в реальному часі моніторити роботу світлофорів – контролювати коректне функціонування режимів роботи та циклограм, стан обладнання (дорожніх контролерів, відеодетекторів тощо);

– досліджувати статистику з детекторів транспорту, аналізувати дані про завантаженість перехресть, затримки в русі транспорту для подальшого розуміння та пошуку рішень на проблемних ділянках;

– віддалено перепрограмовувати та оптимізовувати роботу дорожніх контролерів для покращення безпеки дорожнього руху та збільшення пропускної здатності;

– оперативно реагувати на аварійні ситуації, якщо світлофор втратив зв’язок, або не працює (віддалено перезавантажувати, при необхідності відправляти аварійну бригаду для проведення додаткової діагностики або ремонтних робіт).

«Наша мета – збільшити рівень комфорту і безпеки на дорозі для всіх учасників руху. Це надважлива місія, адже йдеться про життя людей. Відповідно до стратегії підвищення безпеки руху на дорогах Львова, передбачено цілий комплекс заходів, який поетапно реалізовуємо. Один з ключових елементів – комплекс дій для оперативного вирішення проблем у сфері безпеки руху за допомогою інтелектуальних транспортних технологій: моніторинг → контроль → реагування → рішення. Що дозволить оперативніше усувати аварійні ситуації та оптимізувати роботу світлофорів», – наголосив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.

Як зазначив заступник директора з безпеки дорожнього руху ЛКП «Львівавтодор» Роман Кіндер, цьогоріч зробити керованими та інтегрувати у систему керування Swarco Cloud планують 60 світлофорів. 

«Таким чином під контролем та управлінням на рівні центральної системи керування буде більшість світлофорів у Львові. А це сприятиме підвищенню безпеки та оптимізації руху на дорогах нашого міста», – додав Роман Кіндер. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стан парку Архангела Михаїла на сьогодні та чому його підтоплює

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ