У Львові стартувало голосування за громадський бюджет: карантин вніс корективи

Опубліковано:

Конкурс Громадського бюджету Львова цього року зазнав змін у правилах голосування. Через карантинні обмеження та «червону» зону львів’яни зможуть проголосувати тільки онлайн.

Таке рішення ухвалила міська комісія ТЕБ і НС ще 28 жовтня.

Початок голосування за проєкти Громадського бюджету Львова традиційно припав на 1-ше і протриває до 15-го листопада. Кожен львів’янин може віддати один голос за великий проєкт і один – за малий.

Попри те, що більшість громадян віддають перевагу голосуванню через ЦНАПи, міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про онлайн-голосування. То ж, цього року на платформі «Громадський проект» було збільшено кількість банків, з допомогою яких є можливість зареєструватись та проголосувати. Також є можливість проголосувати з допомогою терміналів «ПриватБанку».

Водночас голосування у ЦНАПах не скасовано. Але воно доступне тільки за попереднім записом виключно для осіб, які не зареєстровані на території Львівської ОТГ та відповідають одному з критеріїв:

• Підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване у м. Львові, що підтверджується паспортом та довідкою з місця праці;
• Особа навчається у м. Львові, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання.
• Особа володіє на праві власності об’єктом нерухомості у м. Львові, що підтверджується паспортом та витягом з відповідного реєстру прав власності.
• Внутрішньо переміщена особа, чиє місце проживання зареєстровано у м. Львові, що підтверджується паспортом та довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
• Місце народження особи зареєстроване у м. Львові, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

Зараз, за проєкти Громадського бюджету вже проголосувало понад 5 тисяч осіб.

На реалізацію проєктів-переможців Львівська міська рада виділила 75 млн грн, що дозволить реалізувати орієнтовно 8 великих та 100 малих проєктів в наступному році.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ