У Львові планують розширити територію лікарні Святого Луки

Опубліковано:

Для планування розширення території розглядають можливість заміни нерухомого майна на вул. Навроцького,25, яке перебуває у власності ТзОВ «Адірент», на комунальне майно на вул. Півколо. Це питання піднімали на засіданні комісії охорони здоров’я і соціального захисту.

Як зазначив голова комісії Валерій Веремчук, у зв’язку із збільшенням числа поранених та внутрішньо переміщених осіб внаслідок військових дій, у лікарні вкрай не вистачає місць для розміщення пацієнтів.

«Зважаючи на це, є потреба у розширенні та будівництві нових корпусів лікарні Святого Луки, зокрема хірургічного та діагностично-терапевтичного. Ухвала передбачає процедуру обміну приватного майна, яке межує з ділянкою лікарні Святого Луки (колишня 8-ма лікарня). Як показує статистика, упродовж 2023 року до Першого ТМО звернулись понад 511 тисяч пацієнтів, зокрема, до лікарні Святого Луки – 34 тисячі, що на 123% більше, ніж у 2021 році. Відтак, маємо реагувати на виклики часу і розширити та модернізувати медичну інфраструктуру, щоб забезпечити мешканцям якісну медичну допомогу», – зауважив Валерій Веремчук.

Додамо, що після розгляду питання на комісіях, його винесуть на розгляд депутатського корпусу на пленарному засіданні Львівської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чорнобильська лікарня отримала відзнаку світової мережі лікарів-онкологів

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ