У Львові планують ліквідувати ЛКП “Хуторівка”

Опубліковано:
Сихів, 23 липня 2018

Завтра, 2 листопада, на пленарному засіданні ЛМР, депутати розглядатимуть питання ліквідації ЛКП “Хуторівка” шляхом приєднання до ЛКП “Житловик-С”. Проєкт ухвали оприлюднили на сайті Львівської міської ради.

Згідно з опублікованим документом, для вдосконалення структури управління житловим господарством у Сихівському районі Львова та підвищення ефективності обслуговування житлових будинків, ЛКП “Хуторівка” мають ліквідувати, а майно комунального підприємства перейде до ЛКП “Житловик-С”. Додатково депутати ЛМР мають створити комісію з припинення комунального підприємства.

“При реорганізації комунальних підприємств шляхом приєднання, одна юридична особа включається до складу іншої юридичної особи, яка продовжує існувати й надалі, але вже в більшому масштабі. Організація, яку приєднують, припиняє свою діяльність.

В укрупненій управляючій компанії будуть пропонуватися посади працівникам ЛКП, які мають досвід в сфері обслуговування житлового фонду, знають проблематику будинків району, потреби мешканців та методи їх вирішення” – йдеться у пояснювальній записці до ухвали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові відбудеться XIV Всеукраїнський форум ОСББ: реєстрація.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ