У Львові інспектори перевіряють місця паркування вантажівок

Опубліковано:

У Львові інспектори з паркування перевіряють місця несанкціонованого паркування великогабаритних вантажівок. Про це повідомили в управлінні безпеки ЛМР.

Цього тижня перевірили вул. Дж.Вашингтона. Як наслідок – за порушення правил паркування чотирьом водіям виписали штрафи. Ще три вантажівки встигли від’їхали до накладення штрафних санкцій.

Аналогічне інспектування, але із залученням працівників патрульної поліції, минулого тижня проводили на просп. Червоної Калини. «Тоді інспектори з паркування оштрафували трьох водіїв фур. Також штрафи виписували і працівники патрульної поліції. Спільна робота дала свої результати – зараз на цій локації немає жодного припаркованого вантажного автомобіля.

Інспектори з паркування продовжують інспектувати локації хаотичного паркування фур у місті. Відтак, закликаємо усіх водіїв бути відповідальними та дотримуватись правил дорожнього руху», – зазначили в управлінні безпеки ЛМР.

Додамо, від початку року у Львові інспектори з паркування виписали 225 215 штрафів за неналежне паркування, на арешт-майданчик евакуювали 8210 транспортних засобів. Від оплати штрафів до міської казни надійшло 78,36 млн грн. Ці кошти місто скеровує на підтримку Збройних Сил України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вул. Пимоненка, 15б прокладують каналізаційні мережі і газопровід: частину вулиці перекриють для руху транспорту

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ