У Львові Bolt буде проводити інструктажі з безпечної їзди на електросамокатах

Опубліковано:

У суботу, 22 липня з 12:00 до 17:00 у сквері Івана Павла ІІ, що на проспекті Червоної Калини компанія Bolt разом зі своїм партнером Visa будуть проводити інструктажі з правильного та безпечного користування електросамокатами в місті.

Електросамокат – це зручний та екологічний засіб пересування містом. У березні 2023 року Президент України підписав закон, згідно з яким електросамокати визнано транспортними засобами. 

Команда Bolt вирішила провести серію навчальних заходів, під час яких людям розкажуть про правила пересування на електросамокатах.Усі охочі, хто прослухає інструктаж, отримають подарунки: це 1500 шоломів від Bolt та сумки-мішки для їх зберігання від Visa.

“Щороку популярність легкого електротранспорту стає все більшою. Для нас важливо, щоб електросамокат був безпечним транспортом як для самих користувачів, так і для інших учасників дорожнього руху. Ми вважаємо, що такі освітні заходи допомагають розвивати культуру безпеки у сфері мікромобільності”, – коментує керівник напряму розвитку шерінґових сервісів Bolt Антон Мілка.

Отримати детальну інформацію про правила керування та навчитися безпечно їздити на електросамокаті можна буде у вихідні з 12:00 до 17:00 у сквері Івана Павла ІІ, що на проспекті Червоної Калини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гаджети, віртуальна валюта та сучасний простір: як працює приватна школа IT STEP School у Львові

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ