У лікарні святого Луки збудують новий хірургічний корпус

Опубліковано:

Наприкінці жовтня члени комісії розглянули проєкт ухвали “Про надання управлінню земельних ресурсів дозволу на поділ земельної ділянки на вул. Навроцького, 25”. Про це йшлося на комісії охорони здоров’я і соціального захисту Львівської міської ради.

Поділ здійснюється для того, щоб передати вільну від забудови земельну ділянку Першому територіальному медичному об’єднанню Львова для будівництва хірургічного корпусу. Новий об’єкт матиме шість поверхів та розрахований на 300 ліжко-місць. 

“Ми з колегами-депутатами провели виїзне засідання і побачила великий обсяг робіт, який зроблений в цій лікарні. Нещодавно там запрацював діагностичний центр, провели ремонтні роботи у реабілітаційному відділенні. Проте щодня зростає навантаження на лікарню, адже там лікуються не тільки цивільні, а й поранені захисники і захисниці. До Львова щотижня прибувають евакуаційні потяги і треба вже сьогодні думати, де їх розмістити та пролікувати” − зазначив голова комісії Валерій Веремчук. 

Також депутати погодили скерування 4,5 млн грн на облаштування та відновлення роботи резервуару питної води для потреб лікарні святого Луки. Це дасть змогу медзакладу у випадку форс-мажорних обставин автономно отримувати воду понад чотири доби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мамографія у суботу: жінок у Львові запрошують на обстеження

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ