У громадському транспорті повністю відновили безготівкову оплату

Опубліковано:

У Львові відновили систему безготівкової оплати в усьому громадському транспорті міста. Пасажири вже можуть розраховуватися за проїзд і карткою ЛеоКарт, і банківськими картками чи гаджетами з підтримкою NFC у всіх видах транспорту. Про це повідомили у департаменті мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

За словами керівника департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олега Забарила, з п’ятниці, 22 грудня, після 10-денної перерви на всіх маршрутах знову повноцінно працюватимуть контролери. 

При сплаті готівкою – обов’язково отримати у водія квиток з QR-кодом. Якщо за проїзд розраховуєтесь безготівково, банківською карткою чи ЛеоКарт – переконайтеся, що поїздка зареєстрована: на валідаторі  з’явилась зелена відмітка та прозвучав одинарний звуковий сигнал. Пільговики та учні також мають валідувати свої ЛеоКарт. Штраф за неоплачений/незавалідований проїзд складає 300 грн.

«Якщо ж у якомусь з транспортних засобів виникатимуть труднощі при здійсненні безготівкової оплати, прохання звертатися на Гарячу лінію за номером 15-80. Також просимо вже зараз інформувати про випадки, якщо при готівковій оплаті водій не видає квиток, або видає квиток старого зразка. Від завтра на лініях повноцінно працюватиме контроль і відсутність квитка у пасажира при готівковій оплаті – це ризик отримати штраф», – зазначив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Нагадаємо, у зв’язку з масштабним збоєм у роботі мобільного оператора «Київстар», у Львові виникли тимчасові труднощі з безготівковою оплатою у міському транспорті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові інспектори перевіряють місця паркування вантажівок

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ