У центрі Довженка пройде захід для незрячих

Опубліковано:
Автор: The Village Ukraine

У вівторок,12 жовтня, у центрі Довженка, що за адресою вул. Червоної Калини, 81, ГО “Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих” відзначатиме Міжнародний день білої тростини.

Захід відбудеться о 14:00, вхід вільний для всіх охочих. Відвідувачів очікуватиме виставка творчих робіт незрячих, які є членами “Українського товариства сліпих”, також виступатимуть творчі колективи, відбудеться виступ керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, нагороджуватимуть грамотами та цінними подарунками активістів та ветеранів організації.

“Зазвичай, ми його організовуємо для членів нашої організації і загалом для громади.Ми цим привертаємо увагу влади та громади. Ми не хочемо, щоб про нас забували чи щоб шкодували, але ми хочемо, щоб нас бачили”,- коментує голова ГО «Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих», Любов Кукурудза.

Додамо, що 15 жовтня у світі відзначають Міжнародний день білої тростини. Це щорічний день обізнаності, який проводять, щоб звернути увагу на ситуацію з дотриманням прав незрячих людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збірна України прийматиме Боснію і Герцеговину у Львові. Чи легко буде потрапити на матч?

Сихів Медіа