У Чорнобильській лікарні лікують хлопчика зі СМА

Опубліковано:

У Західноукраїнському дитячому медичному центрі 17-річний пацієнт лікується від СМА. Завдяки підтримці небайдужих людей та бізнесу, волонтерам вдалось придбати мобільний апарат ШВЛ для хлопця.

Про своє захворювання хлопець знає зі 7 років. Проте специфічне лікування із застосуванням сучасних препаратів від цієї хвороби хлопець почав отримувати тільки нещодавно, коли потрапив до лікарні. У відділення реанімації хлопець потрапив у важкому стані. Його одразу під’єднали до апарату ШВЛ, без якого Максим не може дихати.

Команда Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру розробила план лікування Максима, який поєднує спеціалізовану медикаментозну терапію, лікувальне харчування та заняття з реабілітологами.Наразі хлопець продовжує реабілітацію лікарні.

“Лікуванням Максима займається мультидисциплінарна команда Центру. Для нього важлива і медикаментозна терапія, і фізична реабілітація. Зважаючи на позитивну динаміку, можемо скоро відпустити сім’ю додому”, – розповіла Марта Шеремет педіатриня і пульмонологиня лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запалені лімфовузли у дітей. Збільшилась кількість звернень

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ