У Центрі Довженка виступатиме «Крайня Хата»

trio
Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

9 травня о 16:00 у Центрі Довженка відбудеться концерт тріо «Крайня Хата». З нагоди 30-річчя гурту та до Дня матері звучатимуть пісні на твори Т. Шевченка, пісні Івасюка та ціла добірка шлягерів та авторських пісень тріо (https://youtu.be/_0b8u-VvEsw).

Кількість місць обмежена згідно з вимогами карантину, тож придбайте квитки завчасно за посиланням: https://kasa.in.ua/ua/lviv/concert/krainia-khata-2021-05-09

Відоме і популярне в Україні та за її межами вокальне тріо «Крайня Хата» започаткувало свою творчо-пісенну діяльність у 1990 році.

За 30 років свого існування вони стали учасником багатьох престижних всеукраїнських та міжнародних фестивалів, благодійних акцій та концертів, телемарафонів та хіт-парадів.

Здобуток гурту «Крайня хата» до 30-літнього ювілею – 4 компакт-диски: «Музика для душі» (2000 р.), «Їду за Дунай» (2006 р.), «Різдвяний» (2007 р.), «Троянди на пероні» (2009 р.).

Вони вдало поєднують народну пісню з естрадною, живий звук і сучасне виконання. Гурт вирізняється серед багатьох інших колективів своєю мелодикою, професійністю, змістовними текстами пісень та вишуканим аранжуванням. У репертуарі тріо найвагоміше місце посідають українські народні пісні. Також «Крайня Хата» виконує естрадні та авторські пісні на вірші відомих українських поетів. Група тісно співпрацює з багатьма відомими й талановитими композиторами, аранжувальниками.

Також 2005 року Львівське державне телебачення зняло про цей гурт музичний фільм «Лише один день», до якого увійшли найкращі пісні та уривки з повсякденного життя учасниць гурту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Alyosha виступатиме в Центрі Довженка

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ