У 8-й лікарні провели складну операцію журналістці з Херсону, щоб вона змогла ходити

Опубліковано:

Вже понад місяць херсонська волонтерка та журналістка Тетяна Антонюк перебуває в 8-й лікарні. Жінку жорстко побили окупанти за те, що вона не хотіла віддавати їм свій паспорт. 70-річна жінка ледь змогла добратися до автівки й втекти з блокпоста.

Авто Тетяни зупинили на блокпосту. Окупанти відібрали цінні речі в неї та її сусідів, які їхали разом з нею. Коли пані Тетяна відмовилась віддавати їм український паспорт, то російські військові почали її лупцювати. Їй дивом вдалося втекти від них.

“Обстеження показало перелом хребта та сильні забої голови. Жінка частково втратила слух і не могла рухатися без сторонньої допомоги. Аби Тетяна ходила, нашим нейрохірургам довелося зробили складну вертебропластику, іншими словами – ввести у зламану ділянку спеціальний кістковий цемент. Операція минула успішно, ” — повідомляють у Першому медоб’єднанні Львова.

Евакуаційним потягом жінка дісталась до Львова. До лікарні святого Луки її госпіталізували в важкому стані.

Зараз Тетяна вже може підводитись з ліжка. Жінка налаштована доволі рішуче. Довго лікуватись вона не планує, бо хоче займатись волонтерською діяльністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чорнобильській лікарні стартує проєкт для підтримки постраждалих від війни.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ