У 8-й лікарні провели складну операцію чоловіку, який готувався їхати на фронт

Опубліковано:
Львівська міська рада

Медики Лікарні святого Луки прооперували львів’янина, який мав намір захищати рідну країну. Лікарям вдалося видалити рідкісну пухлину, яка всього за три тижні виросла до гігантських розмірів — 8 см.  

53-річний Олег перебував на військових навчаннях, коли відчув болі у хребті. Час від часу чоловік відчував, наче втрачає контроль над правою рукою та ногою. Коли він вже не зміг перемкнути коробку передач, то занепокоївся і звернувся до медиків. В Лікарні святого Луки (колишня 8-ма лікарня) у нього виявили пухлину. 

Наслідки цієї онкології важко було б спрогнозувати, адже пухлина збільшувалася і спричиняла зміщення серединних стриктур мозку. Пацієнт міг загинути.  

«Пухлина була глибоко у структурах головного мозку, але нам вдалося провести операцію  мікрохірургічно, не пошкодивши мозкову речовину. Це рідкісний випадок, бо пухлина розташувалася глибоко у тім’яно-потиличній ділянці біля важливих венозних колекторів головного мозку. Нам вдалося майже повністю забрати цю пухлину», – розповів Зорян Салдан, нейрохірург Лікарні святого Луки Першого медоб’єднання Львова. 

Зараз Олег Баїк одужує після операції. На чоловіка чекає курс хімієтерапії в онколікарні, бо пухлина виявилася злоякісною. Проте, пацієнт вірить, що в нього все буде гаразд.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медики Чорнобильської лікарні вперше в Україні провели рентгенівську діагностику сечового міхура

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ