У 8-ій лікарні відкрили нове відділення

Опубліковано:
Львівська міська рада

У лікарні святого Луки (раніше – 8-ма міська лікарня) запрацювало відділення інтервенційної радіології.  Завдяки новому обладнанню медики зможуть проводити діагностичні ангіографічні обстеження та втручання на судинах серця, головного мозку, органах малого таза, аорті та її відгалуженнях, кінцівках, магістральних судинах.

За словами мера Львова Андрія Садового, обладнання закупили за кошти міського бюджету ще до початку повномасштабного вторгнення. 

“Сьогодні ми побачили, як в роботі себе показує ангіограф, а його раніше, на жаль, тут не було. Плануємо, що у вересні надійде нове надсучасне МРТ, рівня якого у Львові немає і, певно, в західній Україні також. Але поза тим дуже сильно підсилюється кадровий склад працівників, нові лікарі, нові якісніші послуги. Роботи надзвичайно багато.

Також нам важливо для цієї лікарні збудувати ще один операційний корпус, тому що лікарня сьогодні заповнена на 96%, а місто розбудовується, і ця лікарня обслуговує і Новий Львів, і Сихів. Тому в цьому районі лікарня має надавати весь спектр послуг», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Працюватиме відділення цілодобово і прийматиме усіх пацієнтів, які звернуться за допомогою. Медики прогнозують, що зможуть тут оперувати в рік до 2 тисяч пацієнтів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Альтернативні джерела опалення: як Львів готується до зими

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ