Цього тижня у 8-й лікарні німецький хірург прооперував близько 30 дітей зі складними вадами

Опубліковано:

Фото: Львівська міська рада

 

8-му міську лікарню, що на вул. Навроцького, відвідав відомий німецький пластичний хірург та прооперував близько 30 дітей зі складними вродженими та набутими вадами. Хірург Клаус Екснер провів у Львові тиждень, цьогоріч це уже 13 візит медика за останні 9 років.

За тиждень перебування у Львові лікар на базі опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні проконсультував понад 50 хворих дітей. Також спільно з львівськими хірургами прооперував 29 маленьких пацієнтів зі складними вродженими і набутими вадами зі всієї України. У лікарні зазначили, що медикам вдалось прооперувати хворих з вродженим птозом верхньої повіки, вродженою деформацією вушної раковини та гемангіома, посттравматичні рубці, постопікові рубці. 

«Це дуже різні операції, багато дітей мають вроджені вади обличчя – не можуть відкрити свої повіки і тому мусять ходити, закидаючи голову, щоби щось бачити. Багато дітей постраждали внаслідок травм і, відповідно, мають наслідки цих травм, які ми також стараємося лікувати. Є дітки з гемангіомами, є дуже багато різних випадків, і ми стараємося в силу своїх можливостей допомогти їм», – зазначив у коментарі професор Клаус Екснер.

Додамо, що Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, що на вул. Дністерcька, 27,  найближчим часом можуть включити у пілотний проєкт «Трансплантація». В межах проєкту передопераційні обстеження, процедура проведення трансплантації нирок та післяопераційна терапія стане безкоштовною для пацієнтів лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленькі пацієнти 8-ї міської лікарні отримають чисту воду.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ