Церква Різдва Пресвятої Богородиці святкує храмовий празник

Опубліковано:

Фото: Сад Боско

 

Сьогодні, 21 вересня, християни відзначають свято Різдва Пресвятої Богородиці – день, коли на світ з’явилася Діва Марія. Це один з Богородичних празників, яким розпочинається Церковний рік. 

У зв’язку з святом, сихівська Церква Різдва Пресвятої Богородиці відзначає храмовий празник. Всіх парафіян та гостей парафії запрошують на святковий концерт, який відбудеться о 18:00 в Центрі Довженка.

Зрозуміло, що для будь-якої церкви храмове свято це визначальне, це народження парафії, те, що гуртує парафію раз на рік. Для нас це оновлення всіх людей в лоні нашої церкви, тому сьогоднішній празник є важливим для кожного з наших парафіян. Можна сказати, що парафія щороку оновлюється, і дуже приємно бачити молодь, тим більше, що серед парафіян багато хто займається мистецтвом, спортом, вивчає катехизацію.

До речі, сьогодні на 18:00 буде концертна програма. Наш храм підтримує різні мистецькі акції, минулого року була ціла подія, виставляли перформанси з художником академії мистецтв, одного з наших парафіян, на тему пандемії. Відповідно, і музичні твори, колективи завжди виступають в нашій церкві. Я вважаю, що це одна з родзинок нашого храму, сихівського, те, що він може показувати також силу мистецтва як візуального, так і музичного чи хорового.” – коментує іконописець Святослав Владика.

Зокрема, 26 вересня, в неділю, молодь запрошують на відкриті лекції від отців храму. Вони відбудуться в трапезній церкви, а вхід вільний.

Програма лекцій:
  • 12:00 – Святість vs. психологічна досконалість, або де шукати щастя (о. Юрій Дрізд)
  • 14:00 – Школа (&) життя – як здолати непевність і вибрати свою дорогу (о. Орест Фредина)
  • 16:00 – (Не) стара Церква: чому я досі християнин? (о. Тарас Карвацький)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадська дискусія в WIKI бібліотеці

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ