Тривають громадські слухання щодо забудови в районі пр. Червоної Калини-вул. Луганської

Опубліковано:

Фото ілюстративне

 

До 19 серпня у Львові тривають громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення плану території у районі просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО «Полярон» на вул. Угорській та ЗАТ «Львівторгбуд» на вул. Тернопільській).

Як повідомили на сайті Львівської міськради, розрахунковий термін реалізації проекту становить від 3 до 7 років. Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».

 Згідно з попереднім планом, на вказаній території мають намір: будувати дитячі заклади, школи, багаторівневі гаражі,  офісні центри, реконструювати вулиці. Передбачається, що в побудованих закладах створять орієнтовно 2200-4200 робочих місць (включно з існуючими об’єктами).

 

 

Окрім цього, забудовники обіцяють забезпечити комфортні умови проживання і убезпечити мешканців від шуму та вібрацій. Для цього в будинках і на територіях, орієнтованих на залізницю, планують застосувати шумозахисні вікна, збудувати шумозахисний екран тощо.

 

 

Зазначимо, що свої письмові зауваження та пропозиції до проекту можна подавати до 19 серпня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення. Телефон для довідок: (032) 2 97 57 86.

 

 

Сихів Медіа