Три сихівські ОСББ візьмуть участь в програмі «Енергодім»

Опубліковано:
Сихів, 23 липня 2018
Три сихівські ОСББ отримали схвалення на участь у програмі «Енергодім» від Фонду енергоефективності. Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.
Заявки на участь в програмі об’єднання співвласників багатоквартирного будинку на вулицях Антонича, 26 та 32 і Драгана, 8 подали напочатку квітня. Ці ОСББ стали першими в Сихівському районі, що візьмуть участь в проєкті «Енергоефективний район Львова». Інші будинки наразі готують документи для участі.
Проєкт реалізує Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини та у співпраці із Львівською міською радою. Мета якого показати переваги комплексної модернізації району, а тільки окремих будинків. На замовлення ЛМКП «Львівтеплоенерго» відібрали 12 будинків, в яких встановлять індивідуальні теплові пункти коштом ЄБРР. За сприяння GIZ для цих будинків провели енергоаудит та на загальних зборах співвласники ОСББ вирішили взяти участь у програмі «Енергодім».
У рамках проєкту ОСББ зможуть економити на комунальних послугах до 70%. На сьогодні, ОСББ, які уже стали учасниками проєкту, обирають організацію, яка виконуватиме проєктно-кошторисну документацію.
Як повідомили у ЛМР, очікується, що до кінця цього року у вибраних багатоповерхівках розпочнуть роботи із термомодернізації. А уже під час наступного опалювального сезону сихівчани зможуть відчути переваги проживання у енергоефективному будинку.
Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ