У парку Івана Павла ІІ знов зібрали понад 35 мішків сміття

Опубліковано:
Прибирання парку, Сихів, 27 липня 2019

Фото: Сихів Медіа

 

27 липня активісти громадської ініціативи «Чистий Сихів» та небайдужі мешканці прибрали парк Івана Павла ІІ .

На толоку прийшло 15 людей, весь час прибирання зайняв  приблизно три години. За цей час активісти встигли прибрати тільки частину парку та зібрати понад 35 великих пакетів зі сміттям. Винесли пляшки, пластиковий посуд, пакети, недопалки, а також шприци. При чому, проводили сортування сміття: скло та пластик збирали окремо.  

 

 

«Ми вирішили вкотре долучитись до прибирання лісопарку, адже кількість його відвідувачів зростає, сміття,на жаль, також. Це в першу чергу теж пов’язано з тим, що не так багато смітників, немає відповідних маркувань про прохання не смітити та дбати про природу. Це маленькі кроки, але вони ментально впливають на людей», — говорить координатор Святослав Петровський.

Незважаючи на домовленість з ЛКП «Зелений Львів» про вивіз сміття, його так вчасно і не вивезли. Деякі мішки розірвали собаки а деякі  розкидало вітром. «Ми також звернулись до ЛКП «Зелений Львів» з проханням допомогти принаймні з вивозом сміття, адже лісопарк в них на балансі. Нам пообіцяли машину, яка забере сміття, однак вона приїхала лише через два дні. Прикро, що 15 небайдужих людей приділяють 3 години на прибирання, а відповідальним особам мабуть байдуже. Але ми не будемо зупинятись і лише нарощувати продуктивність та ефективність», — додає Святослав Петровський.

Нагадаємо, що у травні громадська ініціатива «Чистий.Сихів» вже проводила прибирання, після якого активісти також зібрали понад 30 мішків відходів. Толок цього року було багато, але відходів у парку знов назбиралося багато. 

 

Сихів Медіа