Танцююча наука: діти поєднали мистецтво та біохімію в оригінальній постановці (Відео)

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

У приміщенні освітнього центру Lviv Open Lab сьогодні відбувся флешмоб під назвою «Імунні танці або вірус втрачає корону», яким викладачі акторської майстерності і природничих наук разом із дітьми хотіли привернути увагу до наукових процесів.

Сьогодні викладачі освітнього центру Lviv Open Lab разом з дітьми провели флешмоб, взявши за основу популярний в Інтернеті “Танець молекул”. Його мета — привернути увагу до природничих наук всіляко їх популяризуючи.

«Діти за допомогою танцю і театрального мистецтва пояснюють процеси в організмі, наприклад, боротьбу імунітету з грипом», — розповідає кураторка проєкту Олена Павлюк.

 

 

Своїм танцем діти показали, як організм людини бореться із вірусом. Дитина в червоному — коронавірус, усі інші — молекули, які боряться з ним. Потрапляючи в «тісні обійми» вірус не розуміє що відбувається, адже молекули намагаються його знищити. Отже, в кінці танцю організм позбувається вірусі, коли людина пчихає або кашляє.

Таким чином діти в легкій формі вивчають природничі науки. Наприклад дізнаються, що таке хвороба, вірус та яким чином організм з цим бореться. Працівники освітнього центру й у майбутньому планують проводити подібні заходи, щоб популяризувати науку серед дітей і дорослих.

Додамо, у приміщенні Lviv Open Lab (проспекті Червоної Калини, 58) триває ремонт, який планують завершити під кінець весни. В приміщенні будують лабораторії, де діти зможуть майструвати, займатись робототехнікою, програмуванням, друкувати на 3-D принтерах, працювати в майстерні з деревом та інше. Школярі на практиці зможуть опановувати знання, які здобуватимуть на уроках.

Сихів Медіа