“Таке навчання допомагає формувати безпечне освітнє середовище”: у сихівській школі провели курс з надання домедичної допомоги

Опубліковано:
Фото: Інститут Суспільних Ініціатив

Минулого тижня освітяни СЗШ №98, що на вул. Кирила Трильовського, 12, взяли участь у курсі “Домедична допомога для цивільних”. Програма курсу включала навчання основам надання першої медичної допомоги, зосереджуючись на практичних навичках та важливих принципах допомоги у надзвичайних ситуаціях.

Під час навчання учасники курсу опанували техніки допомоги людям, які втратили свідомість або не дихають, також навчились користуватися автоматизованим зовнішнім дефібрилятором (АЗД) і вентиляційним мішком для реанімації. 

Вчителі попрактикувались у допомозі людям, що поперхнулись сторонніми предметами, освоїли техніки допомоги дітям та потопельникам, а також дізнались про методи зупинки різних видів кровотеч.

Проєкт реалізовує БФ Разом для України спільно з ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Центр “Жіночі перспективи” запустив школу жіночих стартапів

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ