Так, це мій район! Сихів Медіа створила унікальний проєкт “Сихівська Абетка”

Опубліковано:

Сихів Медіа ось вже тиждень публікує літери українського алфавіту зі словами, які асоціюються у сихівчан із рідним районом. 

Редакція “Сихів Медіа” запустила проєкт “Абетка Сихова“, в якому ми показуємо унікальність Сихівського району через призму літер українського алфавіту. За допомогою ініціативи ми хочемо спонукати сихівчан дізнаватися про нові місця району, а також подивитися на знайомі по-новому.

Використовуючи “Абетку Сихова” як інструмент для навчання, ми будуємо діалог між поколіннями та між людьми з різним досвідом та світоглядом, зрештою, між батьками та дітьми. “Абетка Сихова” – це не про навчання чогось нового, а про поглиблення знань того, що нас оточує, тому це важливо знати й передавати іншим, ніби естафетну паличку.

Додамо, що протягом місяця в межах ініціативи ми щодня публікуватимемо одну букву і слово, яке асоціюється у сихівчан із районом. Трьох найуважніших читачів чекатиме приємний бонус, тому готуйтеся прогулятись районом та слідкуйте за оновленнями тут та в Інстаграмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 85 000 грн. штрафу за незаконну забудову Снопківського парку

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ