Сихівський Радіо Район зібрав 110 тис. грн на Спільнокошті

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Команді мультимедійного проєкту “Радіо Район” вдалось зібрати 110 тис. грн на Спільнокошті. Зібрані кошти подвоїть Фонд “Відродження”, що допоможе оновити матеріально-технічну базу проєкту.

Мета Радіо Району – створення якісного культурного продукту, який базуватиметься на небанальних історіях, сторітелінгу та людях, які продукуватимуть матеріали для людей. Команда проєкту — журналістки, подкастери, громадські діячі та волонтери, всі вони щодня творять контент. На сайті Радіо Району ви знайдете нестандартні подкасти, захопливі відео, провокативні фотопроєкти та прогресивні статті.

“Нам це вдалось! І завдяки небайдужим читачам та друзям – проєкт “Радіо Район” буде розвиватись ще активніше. А саме – новий контент, ідеї та колаборації!” — прокоментував Тарас Репицький, автор проєкту Радіо Район.

Команда зазначає, що всі фінансові процеси керуватимуться запитом спільноти та будуть відкритими. Найближчим часом “Радіо Район” планує закупити  дрон, дві камери (екшн та для зйомок виїздних подкастів), допоміжне обладнання (світло, звук), новий пульт аудіо-запису та комп’ютер для зведення і монтажу.

Якщо ви вам цікаво писати тексти, записувати подкасти, створювати фоторепортажі та хочете долучитись до справді районного проєкту — пишіть на електронну скриньку “Радіо Району” — office@radiorayon.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Стуса з’явився новий мурал “Рівність”. Фото.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ