Сихівська школа потрапила у сотню кращих шкіл України

Опубліковано:

Фото: FB-сторінка школи-гімназії Шептицьких

 

Сихівська школа увійшла до рейтингу сотні найкращих навчальних закладів в України за результатами  ЗНО-2019. Відповідні таблиці опублікували на сайті Фокус.

Йдеться про школу-гімназію Шептицьких, яка посіла 49 сходинку у загальному рейтингу сотні шкіл України, учні яких показують найкращі результати на іспитах ЗНО. Даними для розрахунку рейтингу послужили результати ЗНО-2019 Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

“Ми відреагували на цей рейтинг позитивно. Ексзаступник міністра освіти і науки України Хобзей Павло відзначив вчителів старшої школи нагрудним знаком “Василь Сухомлинський”. Загалом, такі результати досягнуто, завдяки, перш за все, спільній наполглевій праці вчителів та учнів. Важливо зазначити, що наші педагоги проводять уроки для 10-11 класів у форматі ЗНО, тобто на історії, українській мові чи математиці завдання підбирають таким чином, щоб вони відповідали формату завдань ЗНО”, — розповіла виданню Сихів.Медіа заступниця директора з навчально-виховної роботи НВК “Школа-гімназія “Шептицьких” Марта Мартиненко

Загалом, до рейтингу найкращих шкіл потрапило сім шкіл Львова. Окрім гімназії Шептицьких це – Львівський фізмат ліцей, який посів п’яту сходинку, на 24-му місці – ліцей №8, 28-му – Академічна гімназія при Національному університету «Львівська політехніка», 29-му – гімназія «Євшан», 30-му – класична гімназія при ЛНУ ім. Івана Франка, а на 80-му місці – школа №37.

 

 

Як повідомляє Фокус, такий рейтинг не можна назвати абсолютно об’єктивним, адже вміння учнів відповідати на питання підсумкових тестів не може свідчити про те, що їх школа найкраща у всьому. У Міністерстві освіти і науки готуються перейти до нового способу оцінювання шкіл – інституційного аудиту, який охоплює 50 критеріїв – від успішності до психологічного клімату в колективі.

Додамо, що в рейтингу не враховували школи, де ЗНО здавали менше 20 учнів. Для розрахунків брали до уваги дані 125 651 учня і 3 248 навчальних закладів.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ