Сихівчанин вдвадцяте став чемпіоном України з кіокушинкай карате

кіокушинкай
Опубліковано:

Цими вихідними в Києві пройшов відбірковий чемпіонат України з кіокушинкай серед чоловіків та жінок. Львівська команда здобула перше командне місце, уже в червні на Чемпіонаті Європи для України золото виборюватимуть спортсмени з Сихова!

Цьогоріч вже вдвадцяте сихівчанин Богдан Лемішко піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу України. Він та його команда не стоять на місці та щоденно розвиваються.

“На цьому чемпіонаті мені вдалось вдвадцяте здобути золото чемпіонату України. Хочу додати, що у фінальній сутичці, я змагався зі своїм одноклубником, який неодноразово був визнаний кращим спортсменом України, а також одним з кращих каратистів Європи. Це був один з найголовніших боїв, в моїй спортивній кар’єрі. Я дуже задоволений, що мені вдалось здобути перемогу. Хочу подякувати усім за підтримку та довіру,” — розповів Богдан.

За результати турніру, який відбувся 3-4 квітня, до складу кандидатів у збірну України від клубу “КАНКУ” увійшли 6 спортсменів (1-2 місця) та 5 у резерві (3-4 місця). Остаточний склад команди сформують за результатами зборів, які переведуть найближчим часом. За підсумками якого сформують збірну, яка візьме участь в чемпіонаті Європи, який відбудеться 26-27 червня 2021 року в Тбілісі (Грузія). Додамо, що цей чемпіонат Європи також відбірковий на чемпіонат світу, запланований на 2022 рік у Польщі.

Також паралельно з відбірковим Чемпіонатом України в Києві пройшов всеукраїнський турнір серед юнаків та юніорів. Де спортивний клуб «КАНКУ» також здобув перше командне місце. В змаганні взяли участь 16 регіонів та місто Київ, точніше 231 учасник з 37 клубів.