Сихівчанка створила петицію щодо облаштування просту по вулиці Панаса Мирного

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Сихівський район — найбільший у Львові, проте маючи великий простір для реалізації крутих проєктів, він досі недостатньо озеленений та облаштований. Сихівчанка зареєструвала петицію щодо створення скверу на вул. Панаса Мирного. Закликаємо усіх підтримати звернення за посиланням, адже Сихівському району та, зокрема, Новому Львову справді невистачає зелених зон.

Петиція “Організація скверу по вулиці Панаса Мирного” створена, аби привернути увагу міста до мікрорайону Новий Львів та щоденні турботи мешканців. Авторка закликає створити культурно-ландшафтний простір вздовж вулиці Панаса Мирного, а саме з парної сторони, від буд. № 22 А до вул. Тернопільської. Сквер має з’єднати ділянку витоку Полтви з західної сторони та Храм Святих Кирила і Методія УГКЦ зі східної.

Ця територія займає понад 2 га, є доглянутою, але недостатньо цивілізованою, хоч і знаходиться в індустріальному районі міста з великою кількістю будинків. За словами авторки звернення, Роксолани Фурдас-Шараєвої, метою петиції є облагородження зеленої зони, збереження місцевої флори і фауни, створення інноваційного громадського простору з освітленням, пішохідними алеями та лавками.

Наразі петиція уже зібрала уже понад 150 голосів з необхідних 500, до завершення збору підписів залишилось лише 17 днів. Переходьте за посиланням та голосуйте за новий сквер на вул. Панаса Мирного!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кількох вулицях Сихівського району тимчасово перекриють рух.

Сихів Медіа