Сихівчан закликають долучитися до опитування щодо розвитку парку Івана Павла ІІ

Опубліковано:
Сихів квітучий, 27 квітня 2018

Фото: Ярослав Тимчишин/”Сихів Медіа”

 

З метою покращення екопростору Сихова, мешканців району та зацікавлених у розвитку міста людей, запрошують взяти участь в опитуванні.  Онлайн-анкету розробили в ЛКП “Інститут просторового розвитку”.

Відповідне звернення  оприлюднили на Facebook-сторінці Інституту просторового розвитку. Вони хочуть почути думку мешканців щодо очікуваних змін у парку Івана Павла II біля церкви та у лісопарку, який раніше називався Зубрівський. Анкетування триватиме до 16 червня.

Як зазначають ініціатори , через активну забудову території між лісопарком та проспектом Червоної Калини, виникла потреба планувати розвиток рекреаційної зони, враховуючи думку сихівчан.

“Кінцевою метою є створення довіри та партнерства між містом, бізнесом та громадою для гармонійного розвитку спільного рекреаційного простору. Опитування розробляли за погодженням з управлінням архітектури та урбаністики ЛМР, на основі консультацій з локальними громадськими організаціями та компаніями, що ведуть чи планують вести будівництво на даній території”, – повідомляють у підписі до анкети.

Результати опитування оприлюднять в червні на одноденному воркшопі. Їх обговорять з активними мешканцями, архітекторами проектів, що примикають до парку з боку проспекту Червоної Калини та представниками міської ради. Також учасники цієї зустрічі зможуть стати усі, хто заповнив анкету.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ