Сихівський суд звільнив від покарання нападника на ромський табір

Опубліковано:
Ігор Зінкевич

Сихівський районний суд виніс вирок одному з 14 неповнолітніх учасників нападу на ромський табір в місті, який відбувся в 2018-му році. Внаслідок нападу загинула одна людина, а ще троє постраждали. Наразі в цій справі вирок отримали лише 3 хлопці.

Розбійний напад відбувся 24 червня в лісосмузі поблизу вул. Трускавецької, що в Франківському районі Львова.

Сихівський райсуд встановив, що підлітки готувались до нападу у гаражному кооперативі: приготували дерев’яні палиці, ножі, металеві труби, ланцюги, молоток та маски для обличчя. Частина членів угруповання безпосередньо нападали на ромський табір, а решта стояла на варті. Відомо, що нападники були членами організації “Твереза і зла молодь”.

Дані у справі зашифровані, адже підсудний неповнолітній. Юнак відшкодував усю шкоду потерпілим у нападі, а також уклав угоду з прокурором про визнання винуватості. В цій угоді зазначено, що сторони погоджуються на покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від покарання на іспитовий термін.

Суддя затвердила цю угоду і призначила неповнолітньому 2 роки іспитового терміну. Якщо протягом цього періоду він вчинить правопорушення, то отримає реальний тюремний термін.

До слова, серпні 2019 року Пустомитівський райсуд Львівщини розглянув справу щодо двох нападників, яким 1,5 року іспитового строку замість тюремного терміну. Справи решти 11 нападників на ромський табір надалі розглядають у судах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля автовокзалу збудують ЖК з офісно-торговельним центром та підземним паркінгом.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ