Сихівський суд оштрафував чоловіка на майже 20 тис. грн за купівлю психотропів

Опубліковано:
Поліція Львівської області

У Львові оштрафували чоловіка на 17 тисяч гривень за придбання психотропних речовин в інтернеті. Про це зазначено у матеріалах справи №464/336/23 Сихівського районного суду у м. Львів.

У справі зазначено, що чоловік придбав наркотики через інтернет. Отримавши інформація про місце знаходження психотропів він вирушив туди, де для нього сховали згорток із наркотиками, знайшовши його чоловік направився додому, але дорогою натрапив на працівників поліції. Під час поверхневого огляду правоохоронці виявили у нього наркотичну речовину.

Під час судового розгляду чоловік визнав свою вину та запевнив суд, що придбав наркотики виключну для власного вживання і не мав наміру продавати чи поширювати їх. Просив суд суворо не карати, оскільки запевняв, що у нього недавно народилася донька.

Слід зазначити, що правопорушник уже неодноразово судимий, але зваживши всі аргументи, суд вирішив покарати чоловіка штрафом. Надалі львів’янин має сплатити 17 тисяч гривень за скоєний злочин та ще майже 2 тисячі за процесуальні витрати. А саме за експертизу, яка і встановила, що він придбав психотропний препарат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В квартирі на Сихові розірвалась акумуляторна батарея в LED-ліхтарі.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ