Сихівський “Розсадник” запрошує до клубу міського садівництва

Опубліковано:

У суботу, 9 вересня з 11:00 до 13:30, усіх львів’ян та гостей міста запрошують на тематичну подію, присвячену лендарту. Зареєструватись на благодійну подію можна за посиланням.

Простір міського садівництва “Розсадник” – небайдужі мешканці, волонтери та члени ініціативних організацій розбудовують більше року.  Зустрічі проводитимуться у рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”. 

Клуб працює у форматі тематичних зустрічей, кожна з яких складається з теоретичної та практичної частин тривалістю до 2,5 годин. На період червень-жовтень 2023 року заплановано 10 занять.

Зустріч складатиметься з двох частин: у теоретичному блоці учасники дізнаються більше про техніки та можливості самовираження у “мистецтві на землі”, а під час практичного заняття – спробують сплести елемент огорожі для квітника із вербової лози. 

Нагадаємо, в парку “Залізна вода”  розбудовують простір міського садівництва та городництва “Розсадник”. Спільними зусиллями ініціативних організацій, небайдужих мешканців і міської влади вдалося розчистити територію, змайструвати на ній грядки та виростити перший врожай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На даху Центру Довженка відбудеться благодійний вечір музики та кінопоказ

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ