Сихівських підлітків запрошують у навчальний табір в Кракові

Опубліковано:
Ігор Шолтис

Освітня платформа “Іскра” запрошує сихівських підлітків, віком 14-15 років, на десятиденний інтенсив з медіабезпеки в польському Кракові. Хлопці і дівчата вивчатимуть копірайтинг, інформаційну безпеку, медіаграмотність та проєктний менеджмент і все це в форматі інтенсиву англійською та польською мовами.

Цьогоріч “Іскра” за підтримки ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” уже провели двотижневий інтенсив для львівських підлітків в Швейцарії, місті Троген. За кілька днів після повернення зі Швейцарії, команда “Іскри” оголосила про новий табір в Кракові, який триватиме з 17 по 27 березня. Зареєструвати дитину на наступний табір можна за посиланням.

“Діти два тижні перед табором і діти два тижні після – це різні люди, в хорошому сенсі цього розуміння. Ми знали, що це позитивно вплине на дітей, але не очікували, що результат буде настільки хорошим. Надзвичайно приємно бачити, як протягом навчання дитина розкриває свій потенціал, який згодом зможе використати в житті.

Ми впевнені, що табір в Кракові буде таким же крутим, як і в Швейцарії, тому будемо раді залучити сихівську молодь до міжнародної комунікації,” – прокоментував керівник проєкту Ігор Шолтис.

У дітей, які відвідали українсько-швейцарський табір, була унікальна можливість поспілкуватись з генеральним послом України в Швейцарії Рибченко Артемом. Діти мали можливість задати ті питання, які їх справді цікавили, а згодом подарували Рибченко Артему розмальований ними український прапор. Львівські підлітки писали побажання та підписувались, аби залишити послу пам’ять про наше місто та Сихів, зокрема.

Новий табір буде відрізнятиметься від швейцарського тим, що окрім практики англійської мови у дітей буде можливість також поспілкуватись польською. А також іншою буде тематика лекцій та воркшопів, а саме медіа та вдосконалення комунікаційних навичок підлітків. Медіабезпека, копірайтинг, інформаційна безпека, медіаграмотність, проєктний менеджмент – лише частина тем, які українські та польські спікери підніматимуть протягом десяти днів інтенсиву.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше усміхайтесь та гуляйте з друзями і міжсезонна депресія мине. Ефективні поради психолога для тих, хто «не прокинувся» після зими.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ