Сихівську бібліотеку №33 перетворюють на простір ProFashion. Візуалізація

Опубліковано:
Інститут міста

В листопаді в сихівській бібліотеці №33 розпочали ремонт в межах проєкту створення тематичної бібліотеки ProFashion. Ремонт старих приміщень бібліотеки передбачає створення лабораторії моди, коворкінгу, зони для читання та дитячої кімнати. Згодом планують облаштувати лекторій, зал видачі книжок та технічні приміщення.

Ремонт проводять за кошти Fundacja Jagiellońska (Polska Pomoc) та гранту ПРООН в Україні для Західноукраїнського кластеру індустрії моди (West Ukrainian Fashion Industry Cluster). В оновленому просторі на постійній основі навчання Школи ProFashion від Львівської інноваційної школи кравецької майстерності.

Зараз бібліотека активно співпрацює з багатодітними сім’ями, волонтерами та різними групами ВПО. В межах проєкту бібліотека отримає новий вигляд та зручне багатофункціональне зонування, обладнання, оновлені меблі та нові книжки.

“Ми бачимо простір ProFashion бібліотеки №33 місцем вільних людей, що допоможе людям об’єднуватись, мріяти та створювати нове. Місцем, де можна тимчасово відволіктись від війни, допомагаючи країні, собі і своїй сім’ї. Місцем, де кожен охочий зможе почитати, поспілкуватись, дізнатись щось нове або просто творити кращу версію себе”, – зазначають у КУ Інститут міста.

Стратегія проєкту ProFashion бібліотеки №33 передбачає:

·         ревіталізацію простору бібліотеки та його переоблаштування;

·  створення безкоштовного, зручного та інклюзивного простору для комунікації, роботи, зустрічей, навчання, творчого розвитку та дозвілля на базі бібліотеки;

·         створення лабораторії для отримання знань та практичних навичок у сфері моди, дизайну та кравецької майстерності;

·         забезпечення простору художньою літературою та спеціалізованими виданнями, пов’язаними з індустрією моди, екологією, мистецтвом, дизайном, фотографією тощо;

·       залучення різних цільових аудиторій через проведення подій, навчань та активну партнерську діяльність;

·       забезпечення діяльності бібліотеки ProFashion як нового центру для громадської активності цілого мікрорайону Хуторівка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Центрі Довженка плестимуть маскувальні сітки. Як доєднатись.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ