Сихівські вулиці зроблять більш безпечними та комфортними

Опубліковано:

Вулиці Сихівського району, де найчастіше стаються ДТП, чекають зміни. Йдеться про удосконалення дорожньої інфраструктури на просп. Червоної Калини, вул. Стуса, вул. Хоткевича та напрямок до с. Зубра, а також прилеглі ділянки до пр. Івана Павла ІІ.

За словами керівника управління вуличної інфраструктури ЛМР Павла Сирватки, території вибирали разом з патрульними, проаналізувавши кількість і частоту дорожньо-транспортних пригод, що відбувалися у минулі роки.

На початковому етапі змін, фахівці мають дослідити кожну з локацій, змінити та розробити концепції перепланування вулиць. Далі виготовлятимуть проєктно-технічну документацію та виконуватимуть передбачені роботи. Очікується, що ескізні проєкти перепланування зазначених територій розроблять на початок 2023 року.

“Ці вулиці відремонтовані, проблем з покриттям немає, тож можемо зосередитися на підвищенні безпеки та екологічності. Серед найочікуваніших робіт – покращення інфраструктури, зокрема облаштування зупинок, переїздів, освітлення, заміна розмітки, встановлення чи модернізація світлофорів, пониження бордюрів. Створення безпечних велосипедних та пішохідних доріжок, озеленення тощо.

Слід наголосити, що йдеться не лише про окремі вулиці, а й про житлові зони. Якщо вже ціла команда архітекторів буде працювати над певним районом, то ми очікуємо на комплексні рішення з урахуванням інтересів в тому числі і мешканців навколишніх будинків”, – коментує Павло Сирватка.

Проєкт покращення інфраструктури реалізовують з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, та Європейським інвестиційним банком. Гранична ціна робіт за кожним з 5 лотів – 441 тис.грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Новому Львові збудують житловий комплекс з дитячим садком та громадськими приміщеннями. Візуалізація

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ