Сихівські спортсмени завтра представлять Україну на чемпіонаті світу з кіокушинкай карате

Опубліковано:
Богдан Лемішко

Збірна України приїхала до польського Кельце, де завтра, 24 вересня, розпочнеться 7-й чемпіонат світу з кіокушинкай карате.Цьогоріч кількісний склад команди є рекордним за всю історію кіокушинкай карате в Україні, її представлятимуть 8 українських спортсменів, яких 5 є вихованцями спортивного клубу “Канку”, які тренуються та тренують в Сихівському районі.

Змагання пройдуть в два етапи: в суботу, 24 вересня, пройде відбір 8 кращих спортсменів серед чоловіків, у своїх вагових категоріях, та 4 кращих спортсменок, у своїх категоріях, та в неділю відбудеться фінальний день змагань, де оберуть чемпіонів світу.

“Ми почали підготовку до чемпіонату в травні і до кінця не знали чи потрапимо на турнір, через ситуацію в Україні. Всі спортсмени і тренери активно допомагали країні в такий нелегкий час. Але нам вдалось все це поєднати і спланувати підготовку до змагань, яку поділили на 4 етапи: в червні проходив перший етап зборів, в липні – другий етап, в серпні ми відвідали Угорщину, Польщу, Литву, де пройшли двотижневі тренування з кращими спортсменами Європи. І на початку вересня був останній етап підготовки до чемпіонату світу,” – розповів сихівчанин Богдан Лемішко.

Збірну України представляють 8 спортсменів, з яких сихівчани:

  • Лемішко Богдан – до 65 кг.
  • Ковальчук Ярослав – до 65 кг.
  • Гаврилець Тарас – до 65 кг.
  • Палій Северин – 65-75 кг.
  • Анастасія Пришляк – до 50 кг.

Також членами збірної є представниця Хмельницької області Вересняк Альона (до 50 кг) та два спортсмени з Київської області, а саме Сергієнко Ілля (75-85 кг) та Котляревський Ігор (85+ кг).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Домівка врятованих тварин запрошує на толоку.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ