Сихівські каратисти провели тренування в центрі польського Кельце. Фото

Опубліковано:
kielce.naszemiasto

Збірна України з карате готується до Чемпіонату Світу з кіокушинкай карате, яке відбудеться у вересні цього року. Спортсмени та спортсменки, зокрема сихівчани, відвідали польське Кельце, де за півтора місяця відбудеться чемпіонат та провели показове тренування на міській площі.

Спортсмени показали кельчанам розминку та виступи сихівчан Анастасії та Ярослава, які тренуються в спортивному клубі “Канку”.

Після шоу відбулася прес-конференція за участю Томаша Кечко, голови оргкомітету заходу та президента Кельцького спортивного клубу карате, заступника мера міста Кельце Марціна Хлодніцького, тренерів та гравців. Українські спортсмени розповіли про свою підготовку до чемпіонату та зворушено подякували полякам за підтримку.

Ця зустріч є частиною підготовки до 7-го Чемпіонату світу з карате у вагових категоріях. 24 і 25 вересня в Кельце за медалі змагатимуться близько 170 спортсменів із 40 країн світу.

Нагадаємо, що участь від України цьогоріч приймають 8 осіб (два представники Київщини, п’ять представників СК “Канку”, тобто Львівщини та 1 представниця з Хмельницького). Так Сихівський район представлятимуть, Лемішко Богдан, Ковальчук Ярослав та Тарас Гаврилець боротимуться у ваговій категорії до 65 кг. Палій Северин – до 75 кг. Пришляк Анастасія – до 50 кг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Центрі Довженка запрацює безкоштовний коворкінг.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ