Сихівська творча майстерня “Сверлик” запрошує на серію майстер-класів

Опубліковано:
Сверлик – творча майстерня Львів

“Сверлик” надає можливість створювати витвори з дерева для дітей та дорослих і організовує серію майстер-класів з їх виготовлення. Вже сьогодні, 12 січня, проведуть майстер-класи “Ножі кунай та керамбіт”, де можна буде зробити робити іграшкову зброю, та “Годівничка”.

У п’ятницю, 13 січня, можна відвідати майстер-клас “Обери свій виріб”, де учасники самостійно обиратимуть що виготовлятимуть із запропонованого списку. Наприклад: іграшка, інтер’єрний декор, ужитковий предмет з дерева або гравірування по склу. Також пройде майстер-клас “Зброя у стилі MineCraft”, де можна на вибір зробити меч, сокиру або кирку.

“Зробити іграшкову зброю? А чому б і ні. Дитячі майстер-класи у “Сверлику” – це мікс навчання та розваги. Тут і гамірна компанія, і безпечна робота з сучасними інструментами. За 1.5 години дитина встигне створити кунай. Дитячі майстер-класи спрямовані на вивчення різних видів матеріалів. На цьому занятті учасники більше дізнаються про фанеру та її особливості”, – розповіли організатори заходу.

Майстер-класи пройдуть за адресою пр. Червоної Калини, 58 у приміщенні творчої майстерні. Участь в заходах платна, дізнавайтесь деталі безпосередньо у організаторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Випускник сихівського ліцею виборов 12-те місце на Кубку нації.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ