Сихівська поліклініка отримає фінансову підтримку у розмірі 11,280 млн грн

Опубліковано:
Фото ілюстративне

4-а міська поліклініка, що на проспекті Червоної Калини, 68, та ще 6 поліклінік Львова отримають фінансову підтримку. Про це повідомляє Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Після засідання комісії охорони здоров’я та соціального захисту, депутати Львівської міської ради погодилися перерозподілити кошти із бюджету на розвиток закладів охорони здоров’я. 

З проханням віднайти можливість передбачити кошти на поліклініки вони звернулися до департаменту економічного розвитку та до комісії фінансів.

Кошти в основному планують використати для заміни ліфтів, ремонту водопостачання та водовідведення, закупівлі нового обладнання – УЗД та рентген апаратів тощо. 

«Ми були в кожній поліклініці, тому добре розуміємо, що у них відбувається і які вони мають проекти щодо розвитку.  В основному ці проекти фінансуватимуться коштами з рахунків самих поліклінік. Але є проекти, які потребують підтримки міста і співфінансування. Це закупівля діагностичного обладнання, капітальні ремонти мереж та інше. Тому ми напрацювали обгрунтовані пропозиції по фінансовій підтримці цих установ відповідно до критерій їх діяльності в попередні роки»

голова комісії, депутат фракції «ВАРТА» Валерій Веремчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чорнобильській лікарні чоловік проходить післяпротезну реабілітацію

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ