Сихівська лікарка допомогла успішно транспортувати дитину з онкологією в США

Опубліковано:
Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

Онкологи Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру успішно транспортували 11-річну дівчинку з пухлиною головного мозку на лікування у США. До перельоту дитина 4 місяці перебувала на лікуванні у Клініці Дитячої Онкології та Трансплантації Кісткового Мозку, що на вул. Дністерська, 15.

За словами лікарів Центру, дитина з Івано-Франківська потрапила у лікарню в дуже важкому стані. Лікарям-онкологам Центру вдалось покращити її стан завдяки спеціальній хіміотерапії, реабілітації та супровідній терапії.

“Транспортування хворих з пухлинами мозку пов’язано із багатьма ризиками. Цей складний і відповідальний процес вимагає насамперед фаховості лікарів, і готовності батьків ризикувати заради одужання: дитина виявилась вразливою до будь-яких провокативних факторів. Та лікарі Центру і батьки підлітка знайшли спільне рішення. Під час перельоту дівчинку супроводжувала лікар-онколог Христина Запотічна – зі Львова і аж до американської клініки. А під час польоту застосовувала спеціально підготовлені ліки, щоб не допустити декомпенсації стану дитини,” – поділились в лікарні.

Наразі лікування дитини триває, українські та американські лікарі створили спільний план лікування і домовились про спільну стратегію боротьби із хворобою. Також в Центрі зазначили, що сихівські медики отримуватимуть усю інформацію про методику та хід лікування американськими лікарями. Новий досвід допоможе львів’янам покращити результати лікування дітей з нейроонкологічними хворобами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Провідні хірурги зі США прооперують 20 людей з вадами серця.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ