Сихівчани закликають врятувати зелену зону та створити сквер на Пасічній

Опубліковано:
Еспресо.Захід

У Львові створили петицію з закликом до міста облаштувати сквер на вулиці Пасічна, який донедавна слугував прогулянковою і відпочинковою зоною, а тепер ця територія є недоглянутою та захаращеною будівельним сміттям. Підписати петицію можна за посиланням.

Метою петиції є облагородження зеленої зони, збереження існуючих багаторічних дерев, створення громадського простору з освітленням, пішохідними доріжками та лавками. Авторка петиції просить розглянути рішення в найкоротші терміни, адже на території минулого тижня зафіксували незаконну вирубку дерев.

“Замість прибирання території, вивезення сміття і зрізання чагарників під благоустроєм настоятель храму бачить саме зруб здорових дерев? Чому? Ніякий благородний квітник чи декоративні кущі не замінять усіх функцій великого здорового дерева. Тому кожне дерево у громаді міста охороняється Законом і не може бути зрубане без дозволу спеціальної комісії за встановленим порядком. Лише тоді замість аварійних в майбутньому будуть висаджені нові молоді дерева”, – поділилась авторка петиції Динько Олена.

Також місцеві мешканці вимагають не допустити забудову даної території чи замощення бруківкою. За їхніми словами, ця ділянка повинна задовольняти потреби на культурне дозвілля та відпочинок громади. 

Станом на 13:00 петицію підписали уже 82 людини з 500 необхідних для розгляду її депутатами Львівської міської ради. Переходьте за посиланням та доєднуйтесь до голосування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поруч з церквою на вулиці Пасічній викорчували кущі, дерева та пеньки.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ