Сихівчани закликають демонтувати аварійну будівлю на Дністерській

Опубліковано:
Оля Борейко

На Гарячу лінію міста Львова звернулась львів’янка з проханням демонтувати, або ж прибрати, засмічену аварійну ділянку, яка знаходиться на території школи №73.

Оля Борейко у зверненні розповіла про те, що на території школи №73, що на вул. Дністерська, 5, знаходиться небезпечне антисанітарне місце, куди постійно приходять діти.

“Прошу прибрати (а ще краще ДЕМОНТУВАТИ) цю недобудову, яка стоїть роками. Тепер там завелись щурі розміром з кота. Яка їх кількість невідомо. Ось ця аварійна забудова знаходиться на території школи №73. Там постійно лазять діти! Вже мовчу за пияків та наркоманів. Холоди вже не за горами. Щурі полізуть в житлові будинки. Мешканці будинків самотужки травлять,” – зазначила жінка.

На звернення сихівчанки відповіли в управлінні освіти Львова. За словами його представників, ця будівля у приватній власності. Львівська міська рада намагалася викупити будівлю для облаштування там майданчику відпочинку, проте згоди від власника не отримала. Львівський апеляційний адміністративний суд в задоволенні позову про примусове відчуження об’єкта нерухомого майна відмовив. Вищий адміністративний суд України скаргу залишив без задоволення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сміттєвий майданчик, що перетворився на сміттєзвалище з антисанітарією.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ