Сихівчани спільно з Іриною Федишин відправили на фронт 7 автівок для воїнів ЗСУ

Опубліковано:
Благодійний Фонд «Там, де живе надія»

Сихівський фонд “Там, де живе надія” в співпраці з виконавицею Іриною Федишин та волонтерами відправили 4 позашляховики, 2 буси та автобус бійцям в Донецьку область. Перед відправкою на фронт машини освітив отець Орест Фредина з сихівського храму Різдва Пресвятої Богородиці.

В співпраці львівським волонтерам вдалось придбати, доставити в Україну, привести до ладу та привезти в Донецьку область необхідні солдатам автомобілі. Зібрала кошти та придбала автівки для бійців команда Ірини Федишин та Євгена Хмари, які проводили благодійні концерти.

“Цей збір – як складені пазли, кожен зробив свою частину роботи, а хлопці на передових позиціях роблять свою. Отець освятив, хлопці з Зубри зробили ремонт, хтось пофарбував там, куди прилетіла ракета в Рясному, – в сукупності це велика праця багатьох людей, які очікують нашої з вами перемоги,” – прокоментував голова БФ “Там, де живе надія” Сергій Канюка.

До слова, напочатку червня сихівський ліцей “Оріяна” зібрав кошти необхідні речі та автівку для бійців на фронті. Новопридбану автівку напаковану ліками та провіантом освятив отець Володимир Дмитрів та спільно відправили у район Сєвєродонецька. Гроші на авто збирали під час благодійного фестивалю “РазомФест” для випускника ліцею Остапа Коненка, який зараз боронить Україну в боях з окупантами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчани просять повернути великий дитячий майданчик біля Інтерсіті.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ