Сихівчани просять відновити спортзал на Новому Львові для місцевих та ветеранів, які проходять реабілітацію

Опубліковано:
Вул. Угорська, 10

Мешканці мікрорайону Новий Львів звернулися з ініціативою відновити спортивний зал на вулиці Угорській, 10. Сьогодні, 28 березня, на пленарному засіданні ЛМР депутат Тарас Репицький подав звернення щодо цього питання.

Наприкінці 2000-их років припинив своє функціонування спортивний зал на вул. Угорська, 10. Раніше він належав до гуртожитку, збудованого для працівників ВО “Полярон”.

“Зараз це приміщення не використовується за жодним призначенням, перебуває у жахливо занедбаному стані, у ньому часто знаходять прихисток безхатьки та представники інших маргіналізованих груп.”

Зазначають активні мешканці мікрорайону

Жителі Нового Львова вбачають у відновленні спортзалу можливість створення місця для спортивно-соціальної реабілітації поранених та травмованих ветеранів війни, які проходять лікування в центрі “Незламні” на базі лікарні святого Луки, що на вул. Навроцького.

Щодо цього питання сихівчани звернулися до депутата ЛМР Тараса Репицького, який сьогодні, подав звернення до директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, директора департаменту містобудування ЛМР та до заступника міського голови з містобудування з проханням повернути спортзал у власність громади, посприяти в облаштуванні в приміщенні спортивного залу для використання місцевими, а також як простір спортивно-соціальної реабілітації ветеранів та передбачити кошти на забезпечення завдань, означених цим зверненням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сихівському районі розширять дитсадок за кошти благодійника

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ