Сихівчани можуть скористатись послугами мобільного рентгенкомплексу

Опубліковано:
Центр легеневого здоров’я

Центр легеневого здоров’я, який розташовано на вул. Зелена, 477, надає можливість скористатись медичними послуги не відвідуючи медзаклад. Це можна зробити за допомогою мобільного рентгенкомплексу КРД-50 у модифікації КРД (INDIascan-01). Комплекс встановлений на базі транспортного засобу і функціонує як кабінет медичної рентгендіагностики.

Мобільний рентгенкабінет на колесах призначений для роботи фахівців в Львівській області за попередніми заявками мешканців, медзакладів, амбулаторій для обстеження населення чи підприємств, установ, організацій з метою планового медогляду працівників безпосередньо на місці праці та зі швидкими медичними висновками.

Рентгенкабінет дозволяє на ранніх термінах діагностувати туберкульоз та інші недуги органів грудної клітки, отримавши зображення високої чіткості та з можливістю його збереження у цифровому вигляді.

За допомогою рентгенкомплексу наші фахівці можуть проводити:

  • рентгенобстеження органів грудної клітки
  • кісткового скелета грудної клітки
  • діафрагми

“Зважаючи на потребу в обстеженні населення та, зокрема, роботі над виявленням туберкульозу, ще один такий мобільний кабінет нашою установою був придбаний в червні цього року. Наразі новий рентгенкомплекс проходить процедуру реєстрації, отримання ліцензії та буде запущений в роботу для підсилення уже наявного рентгенмобіля”, – зазначили в пресслужбі лікарні.

Для замовлення пересувного рентгенмобіля та за додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: 236-89-00 та 236-89-27.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чорнобильській лікарні подарували прилад для експрес-діагностики гормонів.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ