Сихівчани масово скаржаться на стан доріг та тротуарів після дощу

Опубліковано:
Софія Короткевич

Протягом вересня на офіційній сторінці “Гарячої лінії міста Львова” в Фейсбук ледь не щодня з’являються скарги сихівчанок та сихівчан щодо ям, затоплених тротуарів та засмічених дощоприймачів. Деякими з них хочемо поділитись сьогодні.

Софія Короткевич розповіла та поділилась світлинами з Нового Львова, де щоразу після дощу вулицею Угорською стає неможливо ходити. Ці фото зроблено на відтинку на вул. Угорській від №10 до №12 та в напрямку до колишнього заводу “Полярон”. Жінка звернулась на “Гарячу лінію” з запитом щодо ремонту покриття, адже минаючи калюжі містянам доводиться крокувати дорогами та газонами на яких уже і трава не росте.

Звернення скерували у Сихівську районну адміністрацію, наразі відповіді щодо вирішення кількарічної проблеми немає.

Також на “Гарячій лінії” залишили звернення щодо ям на проспекті Червоної Калини, 42А – 52А.

“Багато глибоких ям по пішохідній зоні, припарковані авто. Прохання відремонтувати асфальтне покриття та встановити стовпці”, – поділилась Софія Тарновська-Москалик.

На звернення сихівчанки уже відреагували у Сихівській РА, де зазначили, що у зв’язку з обмеженим фінансуванням встановлення стовпців на 2022 рік не передбачено, а при виявленні правопорушників в адміністрації просять звертатися в поліцію.

Також на велику кількість ям на Новому Львові поскаржилась Галина Костів, яка розповіла, що на проїжджій частині на пр. Червоної калини, 7 і 7А утворились провалля двох дощоприймачів, які засипають будівельними відходами невідомі особи.

“Один з дощоприймачів засипано і замулено повністю, приймання води неможливе. Відповідно, просимо керівництво житлово-комунальної служби міста вжити необхідних заходів щодо ремонту дощоприймачів, які приймають стічні води з прилеглих вулиць, провести ямковий ремонт і асфальтне покриття на відрізку під’їзної вулиці до майданчика збору твердих побутових відходів (ТПВ)”, – зазначила жінка у зверненні.

Орім цього, сихівчанка просить призначити двірника для прибирання майданчика і повернути накриття для смітників, яке вивезла комунальна служба.

Це звернення наразі теж уже скеровано у РА, проте ще без відповіді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчан запрошують на обговорення проблем та перспектив вулиць району.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ