Сихівчанці нарахували за воду 22 тис. грн за місяць

Опубліковано:

Мешканка багатоквартирного будинку у Сихівському районі, яка не має лічильника на воду, отримала рахунок за місяць 22 тисячі гривень небалансу – за усі втрати води. Про це “Еспресо.Захід” повідомила заступниця директора Львівводоканалу з обліку та контролю за водокористуванням та водовідведенням Леся Тур.

У постанові КМУ вказано, якщо виникає різниця між показником загальнобудинкового лічильника та сумою спожитої води, яку показують квартирні лічильники, то вона пропорційно розподіляється між споживачами. 

“Днями у мене на прийомі була жінка з Сихівського району – їй за один  місяць вийшло 22 тисячі гривень небалансу. І вона просить – допоможіть. На жаль, ми нічим не можемо допомогти, хіба встановити лічильник, бо інакше на наступний місяць увесь небаланс ляже на її квартиру”, – каже заступниця директора Львівводоканалу Леся Тур. 

Ще в одному будинку на Сихові за місяць виявили небалансових втрат води на 69 тисяч гривень. Цю суму розподілили між трьома квартирами без лічильників, у яких виявився один власник. 

Наприкінці травня депутат Львівської міської ради повідомив, що Залізничтеплоенерго нарахувало 107 042, 21 грн боргу за гарячу воду 90-річній пенсіонерці, яка мешкає сама.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водія маршрутки звільнили від покарання за наїзд на пенсіонерку

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ