Сихівчан запрошують на закордонні стажування з AIESEC

Опубліковано:
Фото: AIESEC Ukraine

AIESEC в Україні – це міжнародна молодіжна організація, яка розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведення подій, що сприяють розвитку юних лідерів. Волонтерські стажування є особливою перевагою AIESEC. Детальніше про те, як взяти участь у волонтерських програмах, читайте далі.

У сучасному глобалізованому світі, можливості міжнародного стажування відкривають двері до унікального досвіду та перспектив. Від Португалії до Туреччини – закордонні стажування надають можливості пізнання нових культур, вдосконалення професійних навичок та встановлення міжнародних зв’язків.

Чому варто обрати закордонне стажування?

 • Поліпшення знання іноземної мови: Занурення у мовне середовище сприяє подоланню мовного бар’єра та допомагає швидко й якісно вивчати мову.
 • Міжкультурний обмін: Під час стажування ви навчитесь працювати у багатокультурному середовищі, адаптуватись до різних стилів і умов, пізнаєте культуру певної країни, їхні традиції та вірування. Особливо важливою є змога розповісти світу про Україну, нашу незламну силу та боротьбу.
 • Досягнення Цілей Сталого Розвитку: Ви зможете допомогти у вирішенні соціальних проблем та сприяти світлому розвитку майбутнього.
 • Особистий розвиток: Життя, робота чи волонтерство в іншій країні – це завжди виклик, що навчить бути самостійними, відповідальними та відкритими до нового, сприяючи розвитку ваших soft та hard skills.

AIESEC підтримує зв’язок зі своїми волонтерами не тільки протягом їхнього стажування, але й після. Юлія, учасниця стажування в Туреччині, поділилася своїм досвідом:

“Що найбільше мене вразило? Почну з найважливішого – люди. Їхня доброта, тепло, зацікавленість і бажання зробити моє перебування в Туреччині максимально приємним. Діти на моїй волонтерській роботі називали мене “сонцем” та “солоденькою”, лише посилюючи відчуття новизни.

Турецька гостинність не є вигадкою, а вкорінена в їхній культурі. Батьки дітей, дізнавшись, що ми приїхали з України волонтерити, міцно нас обіймали та висловлювали велетенські слова подяки. Готували для нас найсмачніші турецькі солодощі та підтримували щодо війни в Україні.

Зараз, оглядаючись назад, я відчуваю неймовірну вдячність та захоплення всіма людьми, яких зустріла протягом тих шести тижнів, або як я називаю, шести сезонів мого турецького серіалу.”

Волонтерські стажування тривають 6 тижнів і стати учасником зможе кожен охочий, хто відповідає таким критеріям:

 • Вік: від 18 до 29 років;
 • Рівень англійської: B1 і вище;
 • Освіта: бакалавр і вище.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація “AIESEC в Україні” у Львові обіцяє:

 • Інформаційну підтримку;
 • Посадову інструкцію;
 • Умови проживання;
 • Досвід навчання.

Зробіть перший крок сьогодні та приєднуйтесь до тих, хто вже змінює світ разом з AIESEC!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчан запрошують на Lviv Urban Forum

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ