Сихівчан запрошують на презентацію дитячої книги про поважну Хуртовину

Опубліковано:
Фото: WIKI бібліотека

Цього тижня за адресою пр. Червоної Калини, 58, відбудуться презентації книг двох українських авторок Марії Солтис та Любові Шевчук.

Дитяча книга “Бешкетні зимовинки” Марії Солтис Смірнової

Завтра, 13 грудня, о 11:30 усі бажаючі можуть завітати на передноворічну презентацію чудової веселої і позитивної книжки пані Марії Солтис Смірнової “Бешкетні зимовинки”.

Це книга про поважну Хуртовину, відому на весь світ та про бешкетних зимовників, які в запалі своїх розваг заховалися у казках. Потрібно допомогти знайти ці назви, що розлетілись сторінками засніженої книги з допомогою підказок, залишених самою пані Хуртовиною.

Марія Солтис Смірнова – авторка яка за 15.5 років своєї літературної діяльності створила безліч творів для дітей. За ці роки деякі твори були включені до шкільної програми початкової школи, частину публікували газети і дитячі журнали.

Книга поезій «У світі символів і знаків» Любові Шевчук

В неділю, 17 грудня, о 16:00 всі шанувальники поетичного слова матимуть можливість відвідати поетичну зустріч, де буде представлено нову книжку поезії Любові Шевчук «У світі символів і знаків».

Любов Шевчук – докторка економічних наук, професорка, авторка понад 500 наукових праць та поетичних збірок. Зараз завідувачка кафедри туризму ЗВО «Львівського університету бізнесу та права».

Вся поетична творчість поетеси несе глибоко духовний зміст. Це поезія ніжної та прекрасної жінки, що володіє могутньою силою почуттів, витонченістю та аристократизмом. Чисте і щире слово поетеси зачаровує читача. Вона з ніжністю описує красу природи, людську щирість, любов до Бога і України.

Номер телефону для реєстрації та довідок: 0974099815 (з 11.00- 19.00)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові з’явиться простір присвяченний полковнику Євгену Коновальцю

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ