Сихівчан запрошують на концерт гурту Будьмо та Олександра Кварти

Опубліковано:

У перші дні весни улюблені виконавці подарують шанувальникам багато сонця і радості, що у наш час є надзвичайно важливим.  19 березня у Центрі Довженка з концертною програмою виступлять гурт “БУДЬМО” та Олександр КВАРТА. Початок о 19:00, квитки можна придбати за посиланням.

Подія буде яскравим і незабутнім вітанням для прекрасної половини людства  на честь свята Весни. Виконавці подарують прекрасні романтичні пісні, а також зачарують і зігріють кожне серце своїми голосами, та чудовим виконанням української пісні. 

“У цей вечір будуть звучати нові прем’єри, а також концерт не обійдеться і без вже знаних наших пісень, серед яких “Вишенька-черешенька”, “Поведи мене”, “Причарувала-приворожила” та ін. Звісно кожен концерт – це підтримка наших воїнів, наших захисників та захисниць. Тому кожен ваш квиток, чи донат – це все заради нашої перемоги”, – запрошує на подію гурт “Будьмо”. 

У парі з гуртом “БУДЬМО” у концерті співатиме і виконає свої найкращі хіти, неповторний співак, колоритний артист, фіналіст телепроекту “Україна має талант” Олександр Кварта. Від нього прозвучить всім любимий “Струмочок”, такі пісні як “Сама модна”, “Миру, добра, любові”, “Смерека”, та багато інших популярних пісень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівських дітей та ВПО запрошують на безкоштовні курси UDOMA.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ