Сихівчан запрошують на благодійний концерт Піккардійської Терції

Опубліковано:
vgorode

У суботу, 5 листопада, в Центрі Довженка відбудеться великий листопадовий благодійний концерт на підтримку ЗСУ за участю вокальної формації “Пікардійська Терція” та відомих українських виконавців, серед яких Ірина Доля, Оксана Винницька, Я-Рек, гурт GAR4ICA, Ліля Ваврін.

Мета концерту – зібрати кошти для придбання цифрового бінокля ANT Binox 4K 4x16x та оптичного прицілу Elluminator lll для 103 батальйону ЗСУ. Також організатори розраховують на те, що зібраних на події фінансів вистарчить також на теплий одяг та медикаменти.

“Україна входить у важкий період своєї боротьби з агресором, адже на порозі зима. Ми зобов’язані не лише вистояти, але й рухатись до перемоги. Перебування наших воїнів під дощем та снігом у холодних окопах зобов’язує волонтерів подвоїти зусилля щодо підтримки та допомоги армії. А робити це з усмішкою на устах та гарними піснями – ще один сигнал ворогу, що кожна ракетна атака робить нас сильнішими і не впливає на наш настрій та моральний дух.

Починаємо об’єднувати наші зусилля та серця заради перемоги 5 листопада о 17:00. З собою мати любов до України, намір долучитися до великої справи та хороший позитивний настрій”, – зазначили організатори концерту.

Ведучий концерту – Олег Пригода.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Центрі Довженка відремонтують укриття на 100 метрів квадратних.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ